Kilka słów o mnie i mojej pasji.

Mam na imię Marta, jestem mamą piątki dzieci, z wykształcenia ekonomistką, a z zamiłowania fotografem. Zaraziłam się fotografią od mojego męża, który był moim pierwszym nauczycielem. Kiedy na świecie pojawił się nasz pierwszy syn zaczęłam chwytać za aparat codziennie, żeby zachować na zawsze te piękne momenty, które tak szybko uciekają z pamięci. Nie rozstawałam się z aparatem, który często zmieniałam, powiększałam swoją kolekcję obiektywów, poznawałam nowe programy do obróbki zarówno zdjęć, jak i filmów.

Moje miejsce na ziemi to warszawski Rembertów, w którym mieszkam od dzieciństwa. To tutaj skupiam swoje działania, jestem fotografem w jednej z rembertowskich parafii.

​Kocham swoją pracę, bo uwielbiam poznawać ludzi, ich historie rodzinne, zachowywać najlepsze chwile ich życia na zdjęciach.

​Zapraszam Was do świata mojej fotografii, a jeśli podobają Wam się moje prace zachęcam do spotkania na sesji. Może być to zarówno sesja studyjna, plener albo fotoreportaż z ważnych dla Was wydarzeń.

​Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem rodzinnym!